Egri Kék Oroszlánok Kosársuli Utánpótlás Sportegyesület

Főoldal » Címkék » B33

B33

2015.06.18. - 21:28
Nemzetközi U17-es torna, FIBA 3X3 MEFOB lány döntő, meghívásos mini torna, megyei felnőtt férfi döntő, Diákolimpia országos döntő, ezek voltak az idény utolsó eseményei, amelyen szerepeltek az oroszlánjaink. Váltakozó sikerrel vettük az utolsó akadályokat.
Címkék: B33, felnőtt, Leány U25
2011.06.05. - 23:22
Újra három mérkőzést játszottak a meglehetősen tartalékosan kiálló kadettek, de így is hozták a kötelező győzelmeket. Az edzőinkből álló csapat Fair Play díjat kapott a B33 szakág első évadján.
Címkék: B33,
2011.06.02. - 16:18
Szombaton a kadett csapatunknak folytatódik a régiós bajnokság Nyíregyházán. A FIBA 33 hazai versenysorozatának 16-os döntőjére kerül sor Budapesten, egri részvevőkkel.
Címkék: B33, beharangozó,
2011.05.05. - 09:29
A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége nagyszabású versenyt hirdetett középiskolások számára, a sportág új szakágában, a B33-ban. Az egri torna a Szilágyi Erzsébet Gimnáziumban lesz május 14-én.