Egri Kék Oroszlánok Kosársuli Utánpótlás Sportegyesület

Főoldal » Címkék » szünet

szünet

2017.05.30. - 11:05
Az idén is lesz napközis kosártábor! Várjuk a sportág iránt érdeklődő, kedvet érző 6-14 éves fiúkat, lányokat. Két turnusban, kedvező áron biztosítunk egész napos, hasznos időtöltést a jelentkező fiataloknak.
2015.04.05. - 10:29
Először is tavaszi szünetet, meg reméljük győzelmet Kecskeméten. A húsvét utáni első edzés az szerdán lesz, de a juniorok ezen a napon, Hatvanban megyei meccset játszanak. Addig is jó pihenést mindenkinek!
2014.10.26. - 18:15
Csökkentett időtartamban, de lesznek edzések az őszi szünetben is. Minden foglalkozás a Szilágyiban lesz, csoportösszevonással. Mérkőzés csak a főiskolás fiúknak lesz szerdán, a többiek további meccsidőpontjait a csapatok program menüpontjában találhatjátok.
Címkék: edzés, szünet
2014.04.16. - 09:35
A mai napon a Szilágyi Gimiben, a kadett csapatunk a debreceni akadémisták második számú alakulatával játszik 16,30 órai kezdettel. Csütörtökön, szintén ők, Salgótarjánban dupla meccset pótolnak a hazai Kosáriskolások ellen. Az edzések a következően alakulnak:
2013.12.27. - 08:17
A kadett és a junior csoportjainknak a téli szünetben is lesznek edzései, Pusztai Sára irányításával. A foglalkozásokat a Kossuth Zsuzsa Középiskolában tartjuk az alábbiak szerint:
2013.10.25. - 12:42
Az őszi szünetben sem állnak le a csapataink, minden korosztálynak lesznek edzései. Sajnos az iskolák zöme bezár, a tornatermeket nem tudjuk használni, ezért foglalkozások helyszínei, időpontjai a következőek szerint alakultak.