Főoldal » Gyenge játék, negyedik hely
2013. May 07. 19:38
Facebook megosztás iWiW megosztás Twitter megosztás Hozzáadás a Google Bookmarkhoz Add a Startlaphoz Bőcs KSC hírek RSS Betuméret csökkentés Betuméret növelés Nyomtatás Elküldöm egy ismerősömnek

Gyenge játék, negyedik hely

Serdülő csapatunk Budafokon szerepelt az Északi Régió négyes döntőjében. Az előzetes várakozás alapján, akár a torna megnyerésére is mutatkozott esély. Sajnos csalatkoznunk kellett. Már az első meccset elveszítettük a Ziccer Tigrisek ellenében (56:74), majd egy akaratgyenge játékot bemutatva a hazaiak is legyőztek bennünket (59:88). Ennél többre képes a csapat.

Laczi Zsolt edző értékelése:

"Nagyon készültünk a tornára, de sajnos nem úgy sikerült ahogyan szerettük volna. A debreceniek nagyon agresszív, egész pályás, csapdázós védekezéssel megleptek minket. Sajnos nehezen találtuk meg  ellene a játékot. Rengeteg eladott labda,  pontatlan, ideges játék jellemzett minket. Nem tudtuk a saját játékunkat játszani. A két csapat közti sebességbeli különbség döntő volt. Ellenfelünk megérdemelten nyert, mert 40 percen keresztül sikerült szinte tökéletesen védekezniük. Mindannyiunknak tanulságos mérkőzésnek kell lennie.
A második mérkőzés 15 perces pihenő után következett, ahol a csalódottság és a fáradtság erősen érződött a csapaton.  Sajnos nem volt esélyünk a győzelemre, a jobban pörgő hazaiakkal szemben. A tornából tanulni kell, és ezt fölhasználva folytatni tovább a megkezdett munkát