Főoldal » Új edzővel, biztató játék
2013. szeptember 24. 11:58
Facebook megosztás iWiW megosztás Twitter megosztás Hozzáadás a Google Bookmarkhoz Add a Startlaphoz Bőcs KSC hírek RSS Betuméret csökkentés Betuméret növelés Nyomtatás Elküldöm egy ismerősömnek

Új edzővel, biztató játék

Kadett csapatunk is lejátszotta első mérkőzéseit Debrecenben, és rögtön erős csapatok ellen. A selejtező tornát egy győzelemmel (Nyírsuli "B" 82:61), és két vereséggel (Debreceni KA 50:93, Vasas "B" 70:95) zártuk. A mutatott játék mindenképpen biztató volt a jövőre nézve.
Pusztai Sára edző értékelése:

"Nagyon vártuk a kiemelt kadett bajnokság selejtezőjét, végre felmérhettük, hol is tartunk jelenleg, mennyit ért az eddig közösen elvégzett 1 hónap munkája. Remek visszajelzés volt számomra, hogy miben kell még fejlődnünk, miben kell utolérnünk az élcsapatokat. Szombaton rendkívül dinamikus csapatokkal játszottunk (Vasas, Debrecen), nagy sebességet diktáltak, amit a mérkőzések bizonyos szakaszaiban mi is fel tudtunk venni. Vasárnap a Nyírsuli ellen kicsit bátortalanul kezdtünk, de a második félidőben átvettük az irányítást és egy nagyon szép megoldásokkal tarkított félidő után, jelentős, 21 pontos különbséggel nyertünk.
Úgy vélem, nagyon hasznos volt számunkra ez a torna, láttuk, hogy milyen sebességen kell mozognunk, és milyen agresszívnak kell lenni védekezésben és a lepattanó harcban ahhoz, hogy meccset nyerjünk.  Összességében nagyon büszke vagyok a csapatra, mert meccsről meccsre egyre nagyobb iramot diktáltak, egyre szebben játszottak, és egyre aktívabban védekeztek. Folytatjuk tovább a munkát, és ha ezen az úton haladunk tovább, biztos vagyok benne, hogy szép eredmények várnak még ránk!"