Főoldal » Kiharcolt győzelem
2013. október 06. 19:13
Facebook megosztás iWiW megosztás Twitter megosztás Hozzáadás a Google Bookmarkhoz Add a Startlaphoz Bőcs KSC hírek RSS Betuméret csökkentés Betuméret növelés Nyomtatás Elküldöm egy ismerősömnek

Kiharcolt győzelem

A vártnál nehezebben tudott nyerni a kadett csapatunk Nyíregyházán (57:42). A mérkőzés elején a hazaiak agresszív védekezéssel próbálták a fizikális hátrányukat kompenzálni, ami egy ideig működött is. Zavarodottságunk a támadásban is megmutatkozott, sorra hagytuk ki a biztos dobóhelyzeteket is.
Ennek következtében öt pontos hátrányba kerültünk az első játékrész után. A folytatásban sikerült a védelmüket áttörni, de ekkor az ellenfelünk zóna védekezésre váltott, aminek az átjátszása újabb nehézséget okozott. Szerencsére a mi védekezésünk is feljavult, így a szerzett labdákból tudtunk könnyű kosarakat szerezni. Fokozatosan húztunk el, negyedről negyedre javultunk a játék minden elemében, és végül érvényesítettük a papírformát.
Ennél azért tudunk jobban is játszani, amire szükség is lesz, ha ott akarunk lenni a döntőben.