Főoldal » A gyerek csapatunk feljebb lépett
2011. March 27. 23:44
Facebook megosztás iWiW megosztás Twitter megosztás Hozzáadás a Google Bookmarkhoz Add a Startlaphoz Bőcs KSC hírek RSS Betuméret csökkentés Betuméret növelés Nyomtatás Elküldöm egy ismerősömnek

A gyerek csapatunk feljebb lépett

A tiszaújvárosiak (57:35) és a Nyírsulis Sólymok legyőzésével (44:43) visszakerült csapatunk a legerősebb trióba. A minik Szolnokon két vállalható vereséget szenvedtek, de az U20-asok is sokáig partiban voltak az esélyesebb Honvéddal. A szülőknek is kijár a dicséret a Jótékonysági Esten mutatott kitartásukért.

Időrendben a Jótékonysági Esttel a kezdődött a hétvége programja. Itt köszönjük meg a
serdülők munkáját, akik az edzőjük közreműködésével a csarnok berendezésében segítkeztek.
A Bálon kiválóan éreztük magunkat, gratulálunk a szervezőknek és a részvevőknek.
A másnapi kenguru tornán úgy kezdett a csapatunk, mintha ők is báloztak volna előző este.
Hat percig nem dobtunk pontot, a szegediek pedig ügyes besegítő védekezésükkel sok labdát
szereztek. Sikerült a második negyedben visszakapaszkodnunk és végig nyíltá tenni a
mérkőzést, de a végjátékban alulmaradtunk. A Szolnoki Kobrák ellen is csak a második
félidőben nyújtottuk azt, amire képesek vagyunk. Mindenesetre nagyon hasznos volt ez a
torna. Köszönjük a rendezőknek a meghívást!
A vasárnapi óraátállítás szerencsére csak egy embert tévesztett meg, így szinte teljes
csapattal vártuk a 6. gyermek fordulót. A Phoenix Madarakat már egyszer legyőztük és ez
sikerült ma is. Sajnos a 2. sorunk itt nem remekelt,az összesen dobott 14 pont nagyon
elszomorító. A második meccsünk végig szorosan alakult, de itt mind a két sorunk kitett
magáért. A végjátékban sikerült jó megoldásokat választani és így visszavágtunk a
Nyíregyházának. Irány az "A" csoport.
Utolsó mérkőzését vívta az U20-as csapatunk az alapszakaszban, a nagyon erős Honvéddal. Az
első meccsünkön elszenvedett súlyos vereség ellenére meglepetésre készültek a fiúk. A
győzelem elmaradt, de a szoros eredmény mindenesetre meglepetés. A harmadik negyedben az
időmérő meghibásodása minket zavart meg jobban és az itt összeszedett -15 pontot már nem